Прекъсващ звук и мигащ звуков и светлинен зумер ED16-22SM алармено устройство 22MM 12V 24V 110V 220V.
6.59/ 12.89 лв
В наличност
Search engine banner
redeem -10% за нови потребители с код: NEWBG
21 Май - 28 Май
Лесно връщане
Speedy
Sameday
  • lock Сигурно плащане
  • assignment_return Безпроблемно връщане
  • policy Защита на личните данни
  • local_shipping Сигурна доставка
Търговецът приема връщане за този продукт в срок от 14 дни.
Badu.bg не носи отговорност при покупка на Прекъсващ звук и мигащ звуков и светлинен зумер ED16-22SM алармено устройство 22MM 12V 24V 110V 220V. от Индикаторни светлини извън формата за поръчка.
info Информация за търговец
store badu.bg
82.8% позитивни оценки
Спецификации на продукта
  • Име на марката: FILN
  • Тип артикул: Индикаторни светлини
  • Номер на модела: AD16-22SM
  • Напрежение 1: 12
  • Напрежение 2: 24v
  • напрежение 3: 110v
  • напрежение 4: 220v
Описание на продукта