2PCS FDC10H12S9-C DC 12V 0.45A 4Pin 85mm за Sapphire R9 270 280 280X 285 HD7850 7950 7970 Вентилатор на графична карта
25.74/ 50.34 лв
В наличност
Search engine banner
redeem -10% за нови потребители с код: NEWBG
20 Май - 27 Май
Лесно връщане
Продуктът се предлага с опция "Прегледай преди да купиш".
Speedy
Sameday
  • lock Сигурно плащане
  • assignment_return Безпроблемно връщане
  • policy Защита на личните данни
  • local_shipping Сигурна доставка
Търговецът приема връщане за този продукт в срок от 14 дни.
Badu.bg не носи отговорност при покупка на 2PCS FDC10H12S9-C DC 12V 0.45A 4Pin 85mm за Sapphire R9 270 280 280X 285 HD7850 7950 7970 Вентилатор на графична карта от Охладители за лаптопи извън формата за поръчка.
info Информация за търговец
store badu.bg
82.8% позитивни оценки
Спецификации на продукта
  • Eigenschap: Поддържане на RGB
  • Ventilatorsnelheid: 2200±10% RPM
  • Luchtvolume: 30CFM
  • Ventilatorgrootte: 85MM
  • Пакет: Не
  • Тип: ВЕНТИЛАТОР, Двойни вентилатори
  • Материал: Пластмаса
  • Номер на модела: FDC10H12S9-C
  • USB портове: 4 ПИН
  • Тип радиатор: С въздушно охлаждане
  • Име на марката: LZQLY
  • Произход: Континентален Китай
  • Сертификация: CE
  • вермоген: 1,56 W
  • Лавай: 25dBA
  • Съвместим CPU: ДА
  • Лагер: Vloeistof Lager
  • лийнен: 4 линени
  • Инсталация: 40*40*40 мм
Описание на продукта