20V 3.25A 65W зарядно за лаптоп за Lenovo Ideapad 310-151SK 510-151SK ADLX65CLGE2A 5A10K78752 Захранващи кабели AC адаптер
19.58/ 38.30 лв
В наличност
Search engine banner
redeem -10% за нови потребители с код: NEWBG
20 Май - 27 Май
Лесно връщане
Продуктът се предлага с опция "Прегледай преди да купиш".
Speedy
Sameday
  • lock Сигурно плащане
  • assignment_return Безпроблемно връщане
  • policy Защита на личните данни
  • local_shipping Сигурна доставка
Търговецът приема връщане за този продукт в срок от 14 дни.
Badu.bg не носи отговорност при покупка на 20V 3.25A 65W зарядно за лаптоп за Lenovo Ideapad 310-151SK 510-151SK ADLX65CLGE2A 5A10K78752 Захранващи кабели AC адаптер от Адаптери за лаптопи извън формата за поръчка.
info Информация за търговец
store badu.bg
82.8% позитивни оценки