19.5V 1.2A зарядно за таблет AC захранващ адаптер Захранване за Dell Venue 11 8 7 Pro 5130 7130 7139 7140 HA24NM130 077GR6 0KTCCJ 3JJWF
27.17/ 53.14 лв
В наличност
Search engine banner
redeem -10% за нови потребители с код: NEWBG
20 Май - 27 Май
Лесно връщане
Продуктът се предлага с опция "Прегледай преди да купиш".
Speedy
Sameday
  • lock Сигурно плащане
  • assignment_return Безпроблемно връщане
  • policy Защита на личните данни
  • local_shipping Сигурна доставка
Търговецът приема връщане за този продукт в срок от 14 дни.
Badu.bg не носи отговорност при покупка на 19.5V 1.2A зарядно за таблет AC захранващ адаптер Захранване за Dell Venue 11 8 7 Pro 5130 7130 7139 7140 HA24NM130 077GR6 0KTCCJ 3JJWF от Адаптери за лаптопи извън формата за поръчка.
info Информация за търговец
store badu.bg
82.8% позитивни оценки
Спецификации на продукта
  • Hign-загрижен химикал: Няма
  • Тип артикул: Захранващ адаптер
  • Пакет: да
  • Номер на модела: 19.5V 1.2A 24W
  • Съвместима марка: За Dell
  • Изходно напрежение: 19,5V
  • Изходен ток: 1.2A
  • Име на марката: ZYFL
  • Произход: Континентален Китай
  • Конектор:: Микро USB
Описание на продукта